با بایکوت "انتخابات" موضع ملی خود را به‌ نمایش بگذارید


23 Feb 2012
احمد ترک:عدم شرکت PKK در کنفرانس زیان‌هایی جبران‌ناپذیر در برخواهد داشت
kurdane.com
کردانه: هولیر: احمد ترک از روسای مشترک ک.ج.د و صلاح‌الدین دمیرتاش از روسای مشترک حزب صلح و دموکراسی (BDP) در خصوص دیدارهای خود در اقلیم کردستان مسایلی برزبان راندند. احمد ترک اعلام کرد که مطابق آخرین تصمیمی که گرفته شده است, کنفرانس ملی باید در ماه ژوئن برگزار شود و گفت:«کنفرانس بویژه برای حفظ حقوق کردها نقش حایز اهمیتی دارد».
23 Feb 2012
مقررات جدید سازمان ملل ایران را ملزم به توقف اختلال ماهواره‌اى میکند
kurdane.com
کردانه: (۳ اسفند ۱۳۹۰) کمپین بین المللی حقوق بشر در ایران امروز از وضع مقررات جدید اتحادیۀ بین المللی ارتباطات راه دور (آی تی یو) که از کشورها میخواهد تا برای توقف ایجاد اختلال روی برنامه های ماهواره ای در مرزهای تحت نظر خود “اقدامات لازم” را به عمل آورند استقبال کرد.
23 Feb 2012
با سرکوب مخالفین ایران به پیشواز انتخابات می رود
kurdane.com
کردانه: مخالفین در ایران انتخابات را تحریم می کنند و برگزاری انتخابات آزاد و عادلانه را مطالبه می کنند
اتحاد برای ایران عمیقا از سرکوب آزادی های بیان و اجتماعات توسط دولت ایران ابراز نگرانی می کند، سرکوبی که در آستانه انتخابات مجلس در روز 12 هم اسفند ماه بر شدت آن افزوده شده است.
22 Feb 2012
اتحادیه اروپا کشته شدن دو خبرنگار آمریکایی و فرانسوی را در سوریه محکوم کرد
kurdane.com
کردانه:کاترین اشتون، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا، کشته شدن دو خبرنگار فرانسوی و آمریکایی در شهر حمص در سوریه را محکوم کرد.
22 Feb 2012
سخنگوی کاخ سفید آمریکا مخالفان بشار اسد را مسلح می کند
kurdane.com
کردانه:در حالی که کشتار وحشیانه مخالفان سوری توسط رژیم اسد با شتاب بیشتری ادامه دارد، ایالات متحده آمریکا روز چهارشنبه 22-2-2012 تاکید کرد اگر اسد به راه حل های سیاسی پاسخ ندهد این کشور راه های کمک تسلیحاتی به مخالفان را باز خواهد کرد.
22 Feb 2012
مذاکرات ایران و بازرسان آژانس اتمی بی نتیجه ماند
kurdane.com
آژانس بین المللی انرژی اتمی می گوید سفر هیات اعزامی آن به ایران بدون دستیابی به نتیجه درباره فعالیت های هسته ای ایران، به اتمام رسیده است.
22 Feb 2012
میرحسین موسوی: چیزی تغییر نکرده است، بر مواضع خود ایستاده ام
kurdane.com
مهندس موسوی: هیچ چیز عوض نشده است, دخترانم شما بدانید که من بر سر مواضع پیشین خود همچنان ایستاده ام. در ادامه ایشان گفته اند «ممکن است به دلایلی همین تنها امکان
22 Feb 2012
این تحریم را یک جنبش همگانی کنید. برای باز سازی حاکمیت ملت
kurdane.com
بنی صدر: انصاف بدهید، با خود صادق باشید، رفتن و نرفتن پای صندوق رای کدام یک بهتر است؟ شخصیت خود را بعنوان انسان و بعنوان ملت با تحریم انتخابات اظهار کنید و این تحریم را یک جنبش همگانی کنید. برای باز سازی حاکمیت ملت که شما هستید، برای شهروند شدن و برای مستقل و آزاد شدن.
21 Feb 2012
صالح:باید از این اشتراکی که برای اولین بار میان اپوزیسیون داخل و خارج ایجاد شده، استفاده کرد.
kurdane.com
کردانه: محمدرضا اسکندری: آسو صالح: این تحریم "فراگیر" یکی از هم پوشانی ها و اشتراکات اپوزیسیون جمهوری اسلامی است. البته به عقیده من امروزه باید از اپوزیسیون داخل و خارج صحبت کرد. چون تقریبا تمامی جریانات اصلاح طلب در داخل و نیز بخش وسیعی از روحانیون، مراجع، طلاب و مدرسین حوزه های علمیه نیز برای اولین بار این انتخابات را تحریم کرده
21 Feb 2012
خود كشي معلم بازنشسته مسجدسليماني در درياچه سد گتوند
kurdane.com
کردانه:سروش حداديان: یک معلم بازنشسته مسجدسلیمانی که از جانبازان جنگ ايران و عراق نيز بود، در دریاچه سد گتوند علیا خودکشی کرد.این معلم بازنشسته که روز چهارشنبه پنجم بهمن ماه (25 ژانويه 2012) با خودروی پیکان شخصی اش به محل پل بزرگ کابلی لالی بر فراز دریاچه سد گتوند علیا رفته بود، پس از پیاده شدن از اتومبیل، خود را از ارتفاع ۶۴ متری به درون دریاچه انداخت و غرق شد.
21 Feb 2012
نامەیەکی دڵسۆزانە بۆ مامۆستا عەبدوڵا حەسەنزاده
kurdane.com
بەرێزو خۆشەویست جەنابی مامۆستا حەسەنزادە، هیوامان وایە کە ساغ‌‌و سڵامەت بیت‌. وەکوو هەمیشە هیوامان بە توانای بەرێزتان هەیەو دەزانیین کە هەموو شتێک بۆ یەکیەتیی‌و وەسەریەک کەوتنەوەی تواناکانی حیزبی دێموکڕات پێوەندی بە ئێوەوە هەیەو هەر بە ئیرادەی ئێوە جێبەجێ دەبێ.
21 Feb 2012
محمد ملکی:شرکت در انتخابات فرمایشی و نمایشی تایید همه ی نابسامانی هاست
kurdane.com
محمد ملکی: بیاییم این بار با تجربه گیری از گذشته، انتخابات را به یک تحریم فعال و هدفمند تبدیل کنیم و با اعتراض و عدم حضور پای صندوقهای رأی گیری به حاکمان بفهمانیم ملت ما هنوز سرزنده و فعال، مقاوم و هوشیار است و دیگربار فریب فریبکاران را نخواهد خورد.
21 Feb 2012
گزارشی از وضعیت زندان مرکزی سنندج و چگونگی محل نهگداری زندانیان این زندان در فصل سرما
kurdane.com
ستاد مرکزی كمپين دفاع از زندانيان سياسي و مدني: چیزی به اسم حقوق زندانی در زندان سنندج وجود ندارد،از سویی دیگر زندانیانی هستند که حامل بیماری و ویروس های خطرناک از قبیل هپاتیت و مریضهای دیگر هستند
21 Feb 2012
با بایکوت "انتخابات" موضع ملی خود را به‌ نمایش بگذارید
kurdane.com
کردانه: پارت آزادی کردستان، حزب دمکرات کردستان، سازمان خبات کردستان ایران و کومله‌ زحمتکشان کردستان با انتشار بیانیه ی مشترکی خطاب به مردم کردستان خواهان تحریم انتخابات ۱۲ اسفند شدند .